Strana 7 z 7 PrvýPrvý 1234567
Zobraziť vysledky 61 do 70 z 70

Téma: Hrdinova dobrodružství - diskuse

Community Manager Avatar užívateľa CM merlouska
    Registrovaný dňa
    02.09.2016

Povodný

U tebe byla spatna odpoved uz prvni den - je tam napsanych 95 Equites Imperatoris, ale spravne jich melo byt 99.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.02.2017

Povodný

Citovať Originál od CM merlouska Zobraziť príspevok
    U tebe byla spatna odpoved uz prvni den - je tam napsanych 95 Equites Imperatoris, ale spravne jich melo byt 99.

ok beriem späť....moja chyba.
    odpoveď sa nedala spätne odkontrolovať....takže sa mi to nedalo ani opraviť .....pretože som si to nevšimla......opäť moja chyba

prvý a posledný raz som súťažila na fóre

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.03.2009

Povodný

Mne tiež robila najväčší problém 6. otázka, ale skôr kvôli tomu že ROA nehrám. Jerusalem a Caesarea som našiel, ale Gherla a Eburacum mi nehovorili nič. Ale keď som zistil že také mestá existovali, tak som veril že to mám správne.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2017

Povodný

Citovať Originál od norbertsnv Zobraziť príspevok
    Mne tiež robila najväčší problém 6. otázka, ale skôr kvôli tomu že ROA nehrám. Jerusalem a Caesarea som našiel, ale Gherla a Eburacum mi nehovorili nič. Ale keď som zistil že také mestá existovali, tak som veril že to mám správne.
    Můžeš se podívat na archivy serverů na GT a ta jména ověřit, aniž bys musel RoA hrát.

Jinak soutěž fajn zpestření a díky za ni - ačkoliv jsem nevyhrál, vím, že jsem top a to stačí (stejně to bylo zmanipulované, abych si koupil další 50E pack!)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa .ALF.
    Registrovaný dňa
    31.12.2015

Povodný

Citovať Originál od Robert Fyco! Zobraziť príspevok
    (stejně to bylo zmanipulované, abych si koupil další 50E pack!)
    Nic nebolo zmanipulovane, nemyslim si ze by niekto manipuloval s vysledkami... Ano aj ja som sa zapojil a vyhral dennu vyhru, proste to bolo stastie v zrebe nahodnych cisel, nic viac, nic menej ...

A dakujem za spestrenie hry ...

Registrovaný dňa
    02.09.2016

Povodný

Ja to tedy s tim zmanipulovanim pochopila jako vtip a nadsazku, ne jako stiznost

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.05.2013
    Lokácia
    pod mostom (adresu neviem)

Povodný

Bodla by lepšia propagácia. Už niekoľko "kôl" mi ušlo, lebo som i nich vôbec nevedel. Možno by stačil malý oznam v info boxe, aby som to videl aj počas hry.

Registrovaný dňa
    02.09.2016

Povodný

Ahoj, tohle je tema k soutezi, ktera uz davno skoncila. Jinak vsechny souteze oznamujeme i v infoboxu ve hre.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.05.2013
    Lokácia
    pod mostom (adresu neviem)

Povodný

Jaj, sorry. Asi som len slepý. V každom prípade, v prvých dňoch to išlo deň za dňom a keď skončila táto fáza, myslel som, že skončila celá súťaž. Náhodou som si ešte všimol úlohu s trhoviskom, ale bludisko a výstroj mi celkom ušli. Nevadí, inak chválim a držím palce pri organizovaní podobných, ale aj celkom nových a prekvapivých súťaží.

Registrovaný dňa
    02.09.2016

Povodný

Ta samotná série hrdinových dobrodružství trvala ten týden, zbylé soutěže byly už "nové" a nesouvisely přímo s tím týdnem. Nicméně ten hrdina se tam občas také objevil, tak jsem to nechala v té sekci s jeho dobrodružstvími

Každopádně všechny soutěže byly oznámeny i v infoboxu.

Strana 7 z 7 PrvýPrvý 1234567

Pravidlá prispievania