Strana 2 z 2 PrvýPrvý 12
Zobraziť vysledky 11 do 14 z 14

Téma: Funkcie narodeninového serveru - sme zvedaví na váš názor!

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.08.2014

Povodný

Citovať Originál od Athena Zobraziť príspevok
    - počet členov - nie, to sa nedá meniť stále;
    - diplomacie - nie z rovnakého dôvodu;
    tieto boli myslene ako dosiahnut isty pocet clenov / spojenectiev a udrzat si ich ku koncu tyzdna.

Ale som rad ze aspon niekomu sa navrhy pacia.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.07.2016

Povodný som proti nebude to dobre

[QUOTE=CM Maslenka;141417]Vážení hráči,

radi by sme poznali váš názor na niekoľko nápadov pre tohtoročný narodeninový špeciál. Ponúkame vám 3 nápady a zaujíma nás, čo si o nich myslíte. Upozoňujeme, že návrhy "drahokamy" a "žiadne predmety" sa vzájomne vylučujú, preto je do špeciálu možné zaradiť len jeden znich.

Nápady"
    - štartovací "boost"
    - drahokamy
    - žiadne predmety

Čo si o nich mýslíte? Máte jedinečnú príležitosť ovplyvniť funkciu alebo funkcie narodeninového serveru. Svoj názor k téme môžete vyjadriť v tejto téme a aj na medzinárodnom fóre.

Váš Travian: Legends tím[/QUOTE]

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.02.2011

Povodný

Tiež sa mi páčia Ernestove návrhy zapojiť do denných úloh celú alianciu, snáď by to zvýšilo aktivitu hráčov ktorá na Sk serveroch veľmi upadá
    A čo sa týka tých troch návrhov - najviac sa mi pozdávajú osadníci. Hera bez predmetov už si ani neviem a nechcem predstaviť a drahokami, hmm zaujímavý nápad, ale ako už bolo povedané zvýhodnilo by to ešte viac zlatkárov..

Boli tu spomínané aj deff body pre defarov, iste by ich to potešilo, ale tým pádom by offkári vedeli čia deff bola najviac v obrane a boli by viac ohrození..Deff hrajú väčšinou hráči ktorí nemajú až tak veľa času na travian a boli by častejším terčom..

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.08.2014

Povodný

S tým ako to dopadlo som spokojný. Použili môj návrh na to aby def body získavali, def hráči.

Tiez sa nechali inšpirovať zvýšením spolupráce v alianciách.

Je tu pokrok, ďakujem

Strana 2 z 2 PrvýPrvý 12

Pravidlá prispievania