Zobraziť vysledky 1 do 7 z 7

Téma: Spravodaj

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa stachari
    Registrovaný dňa
    27.04.2009

Povodný Spravodaj

sk19 nám začal, tak sem hodím pár postrehov.

Server hra strašne málo hráčov, dlhšiu dobu som nehral slovenský server, ale počty šli poriadne dole. O kvalite zatiaľ nejdem písať, lebo taktika ktorú preferujú niektore aliancie je buď dielom nejakého amatéra alebo ešte mnou nepochopeného genialneho stratéga. Uvidíme kam to bude smerovať.

Najvačšie prekvapenie servera je zatiaľ preto návrat synov a dcér PEGASu na slovenskú verziu travianu.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa KeepSmiling
    Registrovaný dňa
    18.11.2013

Povodný

1100 hráčov, z toho 90% aktívnych. Kde sa hráči podeli?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    25.10.2012

Povodný

a to sa este uvidi .. kolko hracov dohra vobec server

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa qqq
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    PO CITY

Povodný

tato maľovanka je oničom stará dobra T3
    KLUB proti slovu megacrop PEGAS - naj partia TWF - banda závislakov G-KRU, TitansSW a mnoho ďalších navždy v ♥

Registrovaný dňa
    27.04.2009

Povodný

Máme za sebou 44 dní a tak to trochu zhodnotím.

Čo sa týka samotnej verzie Scattered Empire, za mňa spokojnosť:
    -trvanie serveru 200 dní
    -arty ma možnosť využivať celá aliancia, super vec
    -možnost zlučiť armadu zo všetkých dedín v jednej
    -možnosť presunúť def aj od ostatných hračov z aliancie tam kde ju je treba aj bez toho aby sa najprv vratila do domovskej dediny

Jediné čo si mohli nemci odpustiť je ten kotlík, inak kľudne môžu tuto verziu spúšťat pravidelne rad si ju ešte zahrám.

K dianiu priamo na serveri:
    Niečo strašné, za 2 roky čo som nehral slovenský server to išlo pekne dole vodou. Minimalne 90% hračov to doslova nevie hrať. Ja mám pocit že väčšina ani nevie o tých zmenách čo som popísal vyššie. V prvom príspevku som písal, že nechápem taktiku jednotlivých aliancii, už viem že to bolo preto že tam žiadna taktika nie je, jednoducho naklikám pár vojakov a roztrepem ich na PEGASE. Tam sa nenájde nik čo by niečo vymyslel a ak by sa aj našiel pochybujem že tam je 10 učtov na celom serveri s ktorými by mohol niečo zrealizovať. Dúfam že sa mýlim, ale mám obavy že do konca roka bude dobojované.

Registrovaný dňa
    27.04.2009

Povodný

111 deň servera , dam sem report, ktorý asi najlepšie vystihuje dianie http://travian-reports.net/sk/report/41076a4f5cc , ak to tu niekto vydrží do konca a má zaujem si niekedy s nami zahrať začíname vždy najskôr až v septembri, pre važnych zaujemcov další server otvarame škôlku je to najmä pre amaterov a uplných novačikov nech tu po nás aj niečo zostane lebo pomaly a isto sa aj naša aliancia čo do počtu každý rok scvrkáva tak už ten budúci server môže byť aj ten posledný

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    25.09.2015

Povodný

Registrovaných hráčov: 318
    Aktívnych hráčov: 229

takáto krutá realita

Pravidlá prispievania